Już 12 maja rusza kolejna edycja znanego w świecie designu wydarzenia – Łódź Design Festiwal. Przez jedenaście dni będziemy mieli okazję zapoznać się z najlepszym wzornictwem oraz wspólnie poszukiwać rozwiązań na wyzwania niesione przez przyszłość. Po raz kolejny rolę Mecenasa Festiwalu pełnić będzie Ceramika Paradyż.

Tegoroczny event odbędzie się w dniach 12 – 22.05.2022r. Hasłem przewodnim w tym roku jest „RE:GENERACJA”. Podczas wspólnie spędzonego czasu, zarówno uczestnicy, jak i organizatorzy aktywnie będą zajmowali się poszukiwaniem nowych sposobów na zmiany różnych elementów naszego życia i środowiska.

Łódź Design Festival

Michał Piernikowski – dyrektor Łódź Design Festiwal – podkreśla, że Ceramika Paradyż jest od początku swego istnienia na festiwalach i odgrywa ogromną rolę we wspólnej misji, jaką jest rozwój designu, inspirowanie pięknem oraz wsparcie dla młodych, utalentowanych osób, które dopiero wkraczają na ścieżkę świata designu.

Organizatorzy festiwalu zapewniają wyjątkowy i atrakcyjny program, w którym nie zabraknie konkursu dla młodych projektantów „make me!”, plebiscytu na najlepsze i najciekawsze wdrożenia polskich projektantów i producentów. W programie znajdzie się także miejsce na interesujące wystawy i wernisaże. Szczegóły przebiegu programu można śledzić na stronie lodzdesign.com oraz w mediach społecznościowych.

Łódź Design Festiwal

Organizacja Łódź Design Festiwal jest możliwa dzięki wsparciu Łódzkiego Centrum Wydarzeń, Miasta Łódź, Mecenasa Festiwalu Ceramiki Paradyż oraz wielu innych partnerów i sponsorów. Wydarzenie dofinansowane zostało dzięki środkom Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Data dodania: 11.05.2022