Producent wykładzin obiektowych – firma Gamrat SA – kontynuuje rozpoczęty w 2008 roku Projekt Bałkański, którego celem są działania związane z edukacją produktową oraz techniczną wykonawców i projektantów.

W ramach projektu w dniach od 16 do 21 kwietnia przedstawiciele firmy – Kierownik Działu Eksportu Jerzy Pachana, Specjalista ds. Produktu Jarek Borecki oraz Doradca Techniczny Paweł Piątek przeprowadzili cykl szkoleń, seminariów promocyjnych oraz spotkań z klientami na rynkach bałkańskich.

Szkolenia odbyły się w Skopje, stolicy Macedonii oraz w mieście Prisztina w Kosowie. Skierowane były do firm wykonawczych oraz architektów i projektantów. Podczas warsztatów szczególną uwagę zwrócono na prawidłowe przygotowanie podłoża jako warunek bezproblemowego montażu wykładzin i prac wykończeniowych. Z tego względu szkolenia przeprowadzono we współpracy z przedstawicielami firmy UZIN – producenta chemii budowlanej.

Szkolenia praktycznie poprzedzono prezentacją produktową, podczas której uczestnicy mogli zapoznać się z ofertą wykładzin obiektowych firmy Gamrat.

Podczas spotkań z klientami wręczono także Certyfikaty Partnerów Biznesowych jako dowód uznania dla owocnej współpracy. Certyfikaty otrzymały firmy GREMECH-CHEM z Bośni i Hercegowiny oraz FLOREX z Serbii.

Data dodania: 09.05.2011