IKEA Kraków rozpoczęła poszukiwania pary, która przez tydzień zamieszka w centrum Krakowa w początkowo nieumeblowanym lokalu. Mieszkanie z dnia na dzień będzie zapełniać się sprzętem wybranym przez internautów. Na zwycięzców castingu czeka 20 000 zł na zakupy w IKEA.

Do 31 sierpnia można zgłaszać się do udziału w akcji sklepu IKEA Kraków pt. “Mieszkanie Marzeń”. Wyłoniona w castingu para zamieszka w specjalnie zaadaptowanym lokalu w centrum Krakowa. Mieszkanie początkowo nieumeblowane, sukcesywnie będzie zapełniane wyposażeniem wybranym przez internautów.

Aby wziąć udział w akcji należy wejść na stronę firmową IKEA Kraków na portalu Facebooku i tam szukać szczegółowych wskazówek. Organizatorzy zastrzegają, że szukają żywiołowej, komunikatywnej pary. Jej zadaniem będzie prowadzenie videobloga, udostępnianie zdjęć z wydarzeń w mieszkaniu oraz publikowanie postów dotyczących kolejnych elementów wyposażenia. Gdy lokal zostanie całkowicie umeblowany, jego lokatorzy zaproszą krakowian na parapetówkę, podczas której będzie można zobaczyć końcowy efekt aranżacji.

Wypowiedzi kandydatów zostaną opublikowane, wraz z przyjętymi wcześniej zgłoszeniami, na Facebooku. Spośród wszystkich aplikacji jury konkursu wybierze 10 par, które zaprosi na indywidualną rozmowę. Wideoprezentacje par, które wypadną najlepiej, zostaną zamieszczone w specjalnej aplikacji konkursowej. O tym, kto wprowadzi się do “Mieszkania Marzeń” i wygra kartę upominkową IKEA o wartości 20 000 zł, zdecydują internauci. Zwycięską parę poznamy 19 września.

Data dodania: 28.08.2012