Marka Cersanit wprowadza nową, unikalną kolekcję mebli łazienkowych Colour, która zachwyci wielbicieli barw.

Kolekcja Colour marki Cersanit to system nieszablonowych rozwiązań – pozwala na ekspresję, nie zapominając o funkcjonalności. Z nową serią łazienka zyska niebanalny, osobisty rys i będzie miejscem przyjaznym i wygodnym, w którym łatwo utrzymać porządek. Tworząc serię marka Cersanit zadbała również o miłośników stonowanych, minimalistycznych wnętrz. Fronty szafek z serii Colour dostępne są oprócz intensywnego błękitu i energetycznej żółci, także w bieli i szarości. Te cztery kolory doskonale odnajdują się w barwnych parach, trio i kwartetach. Wygodne moduły szafek w trzech wielkościach można zestawiać ze sobą w łatwy sposób tworząc spójne, geometryczne kompozycje.

Na serię Colour składają się: ceramika, meble i po raz pierwszy w ofercie marki Cersanit kolorowa deska. W serii dostępne są także listwy szklane, które komponują się z barwami frontów meblowych.

Do wszystkich szafek można dobrać front w pasujących wymiarach w jednym z czterech dostępnych kolorów:

– kwadrat o wymiarach 40×40 cm

– prostokąt o wymiarach 40×80 cm, (zawieszony obok dwóch szafek „kwadratów” 40×40 cm, powieszonych w pionie, stworzy „duży kwadrat” – wygodną, pojemną szafkę o wymiarach 80 x 80 cm. Pasuje także do dłuższego prostokąta, a jeśli dodamy jeszcze moduł o wymiarach 40×40, uzyskamy regularny prostokąt

– dłuższy prostokąt o wymiarach 40×120 można zestawić na różne sposoby z mniejszymi szafkami, budując bardzo wygodny mebel. Dzięki swym uniwersalnym wymiarom słupek idealnie pasuje krótszym bokiem do dwóch pozostałych modułów dostępnych w linii COLOUR.

Do szafek podumywalkowych można dopasować front o wymiarach 40×40 cm w jednym z dostępnych kolorów. Dostępne są  szafki o szerokość 50, 55, 60i 80 cm, pasując oczywiście do umywalek z linii ceramicznej Colour, ale także do Amao, Como i Zuro. W linii Colour dostępna jest również szafka lustrzana oraz komfortowa deska durplastowa w kolorze szarym (można także wybrać wersję wolnoopadającą z łatwym wypinaniem).

Data dodania: 25.07.2014