Arturo Flooring, marka należąca do holenderskiej firmy Unipro, której właścicielem jest koncern UZIN UTZ AG, debiutuje na polskim rynku. Producent designerskich posadzek żywicznych w swojej ofercie ma zarówno żywice poliuretanowe, jak i epoksydowe.

Posadzki żywiczne stosowane były dotychczas przeważnie we wnętrzach przemysłowych, halach produkcyjnych, sklepach wielkopowierzchniowych. Obecnie coraz częściej można je także spotkać we wnętrzach prywatnych.

Designerskie posadzki żywiczne zdobywają swoich zwolenników nie tylko ze względu na zalety funkcjonalne (wysoka wytrzymałość, odporność na uderzenia, bezspoinowość, łatwość do utrzymania w czystości), ale przede wszystkim ze względów estetycznych. Żywice umożliwiają bowiem stworzenie na podłodze niemal każdego wymarzonego wzoru na gładkiej powierzchni.

Kolorystka żywic marki Arturo Flooring opiera się na palecie RAL. Marka współpracuje z trendsetterami, którzy pomagają jej poszerzać i rozwijać ofertę o nowe, designerskie rozwiązania, a także z artystami, którzy projektują niekonwencjonalne wzory.

Marka Arturo Flooring zastąpiła markę Qeshfloor. Informacje o marce można znaleźć także w lokalizatorze myfloor.

Data dodania: 22.06.2012