Po raz pierwszy w historii marki IKEA meble zaprojektowali Polacy. Kolekcja IKEA PS będąca dziełem Krystiana Kowalskiego, Mai Ganszyniec, Pawła Jasiewicz i Tomka Rygalika i innych młodych projektantów z całego świata trafiła właśnie do sprzedaży. Meble dostępne w IKEA Kraków.

W skład kolekcji IKEA PS 2014 weszło ponad 50 unikalnych produktów, które są efektem pracy 15 młodych, dynamicznych projektantów z całego świata. Kolekcja, której temta przewdoni – „W ruchu” został zaprojektowana o zmiennych potrzebach fanów wielkomiejskiego życia. Wszystkie produkty są ciekawie zaprojektowane, wykonane z dbałością o środowisko naturalne (wykorzystano w nich np. energooszczędne oświetlenie LED czy bambus ze zrównoważonych upraw), funkcjonalne i dobre jakościowo.

Wykorzystanie każdego kąta umożliwia np. stolik zintegrowany z lampą zaprojektowany przez Tomka Rygalika

Niezwykle funkcjonalnym meblem jest także sekretarzyk autorstwa Krystiana Kowalskiego, Mai Ganszyniec i Pawła Jasiewicza dostarczający dodatkowe miejsce do przechowywania oraz pracy nawet na bardzo małej powierzchni. Pozwala zaaranżować biuro w domowym zaciszu.

Data dodania: 06.06.2014