Lato nieubłaganie oddala się od nas, a coraz chłodniejsze dni sprawiają, że mniej czasu możemy spędzać w ogrodzie czy na tarasie. Może to dobry czas na zaplanowanie zmian, które sprawią, że przyszłoroczny wypoczynek będzie jeszcze przyjemniejszy? DLH Poland stworzył wizualizer tarasów, który ma pomóc w ich projektowaniu.

Wizualizer daje możliwość zaprojektowania tarasu w jednym z trzech styli: nowoczesnym, klasycznym lub tradycyjnym. Po wyborze stylu można sprawdzić jaki rodzaj deski tarasowej najlepiej będzie się prezentować w danej aranżacji.

Deski mają kompletne opisy zawierające: nazwę, profile w których występują, dostępne wymiary. W wizualizerze można także zmienić orientację ułożenia tarasu. Zmienić można również kolor elewacji budynku na wizualizacji. Użytkownik ma do wyboru 9 kolorów – m.in. biały, szary, brązowy, pistacjowy, imitację czerwonej cegły. Podobnie zmienić można stolarkę okienną oraz dach.

Wizualizer ma także funkcję kalkulatora, która umożliwia sprawdzenie ceny tarasu dla wybranej powierzchni. Narzędzie dostępne jest pod adresem www.dlh-drewno.pl

Data dodania: 13.09.2013