W minionych epokach ludzie spali na kamieniach lub drewnianych klockach, mimo to sypialniana rzeczywistość nie spędzała im snu z powiek. Dziś także możemy położyć głowę na kamieniu, jednak jak zapowiada producent – całkowicie wygodnym.

Oczywiście kamienna poduszka jest mięciutka i można się na niej bez obaw wiercić w leniwy poranek. Wszystko to za sprawą firmy FIVETIMESONE, która w swoim atelier pracowała nad projektem poduszek do złudzenia przypominających kamienie.

Poduszki są bezszwowe, wykonane w 100% z naturalnej wełny Merino według autorskiej metody filcowania. Każdy egzemplarz robiony jest ręcznie, co czyni go niepowtarzalnym. Naturalna wełna jest trwała, hipoalergiczna oraz ochrania przed zimnem. Poduszki wypełnione są poliestrowymi włóknami, które gwarantują trwałość przez długie lata.

Poduszki dostępne są w kilku rozmiarach: S (32 x 26 x 13), M (42 x 31 x 17), L (53 x 42 x 22) oraz XL (72 x 59 x 27).

Firma FIVETIMESONE to grupa architektów i pasjonatów designu, której założycielem jest Mirosław Popławski.

Projektanci inspiracji szukają w naturze i najwyraźniej całkiem dobrze im to wychodzi. Ceny poduszek rozpoczynają się od 295 zł, co przekracza budżet statystycznego Polaka, jednak design ma swoje prawa i czasem można skusić się na zakup tak niespotykanego gadżetu.

Data dodania: 20.12.2010