Na początku marca na warszawskim stadionie PGE Narodowym odbyła się kolejna edycja targów tekstyliów domowych. Pod wieloma względami była ona rekordowa.

Tegoroczne spotkanie branży tkaninowej odbyło się na znacznie większej powierzchni niż w latach ubiegłych. Przełożyło się to na wzrost liczby wystawców. Cieszyć może również znacznie większa frekwencja niż w poprzednich edycjach Interior Design Forum.

Dzień z wykładami

Oprócz stoisk wystawców, ogromnym zainteresowaniem cieszyły się prezentacje odbywające się w ramach wydarzeń towarzyszących. Dużą publikę zebrał m.in. Jerzy Osika – właściciel i prezes firmy Promedia, który przedstawił „Trendy w wyposażeniu wnętrz na jesień i zimę 2016 według Fashion Snoops”.

Następnie Małgorzata Grajper z firmy Multicontract opowiedziała o nowoczesnych i efektywnych rozwiązaniach obiektowych pokryć podłogowych. W czasie prelekcji poruszyła m.in. kwestię odpowiednich parametrów dla wykładzin dywanowych w płytkach i rolkach, panelach LVT oraz wycieraczkach.

Inspirująca muzyka

Nie był to jednak koniec wystąpień. Małgorzata Schoepp z firmy ADO International przedstawiła najnowszą kolekcję tkanin „Good Vibrations”.

IX edycja Interior Design Forum odbędzie się 14 września br. na PGE Narodowym.

Autor: Radosław Kaczmarek

Data dodania: 24.03.2016