Austriacki producent podłóg warstwowych – firma Scheucher Parkett – otworzył pierwszy w Polsce showroom. Podłogi tej firmy można zobaczyć w poznańskim salonie direct floor.

Scheucher Parkett w swojej ofercie ma deski trój- i dwuwarstwowe. Oferta producenta opiera się na dwóch markach: Impression oraz Steirer Parkett, które są kierowane do różnych grup docelowych. Impression to podłogi ekskluzywne, o indywidualnym charakterze i oryginalnym wzornictwie. Steirer Parkett oferuje natomiast bardziej klasyczne rozwiązania.

Jednym z flagowych produktów firmy Scheucher Parkett są dwuwarstwowe deski przeznaczone na ogrzewanie podłogowe – BILAflor. Charakteryzuje je najniższy na rynku opór cieplny – do 22% niższy niż w przypadku podłóg trójwarstwowych.

W ofercie Scheucher Parkett dostępne są wszystkie gatunki drewna – zarówno europejskie, takie jak dąb i jesion, jak i egzotyczne, np. merbau, jatoba, iroko. Podłogi montuje się na pływająco lub klei całopowierzchniowo do podłoża.

W salonie direct floor w Poznaniu można nie tylko obejrzeć najnowsze wzory podłóg tej marki, ale także zasięgnąć profesjonalnej porady, a także po wybraniu podłogi skorzystać z fachowego montażu.

Data dodania: 24.04.2013