Marina Suchorska – magister sztuki, absolwentka architektury wnętrz Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Architekt, projektant – doświadczenie zawodowe zdobywała w pracowni Ajdija oraz Kreatifforma, od 2013 roku współtworzy pracownię InDe projekt. Od niedawna w wolnych chwilach biega, a jej pasją jest literatura i konie.

Zajmuję się projektowaniem wnętrz… ponieważ ten zawód z każdym projektem stawia przede mną nowe wyzwania i nie dopuszcza rutyny, a także daje możliwość tworzenia i realizowania wytworów mojej wyobraźni.

Inspiracje czerpię z… oczekiwań i potrzeb moich klientów, z otaczającego mnie świata tego lokalnego i globalnego, jak również z nowych materiałów.

Projekt z którego jestem szczególnie dumna to… pierwszy poprowadzony samodzielnie projekt oraz nadzór nad jego realizacją. Efekt końcowy i słowa uznania od Inwestorów sprawiły mi ogromną satysfakcję.

Projekt, który był dla mnie największym wyzwaniem to… każdy nowy projekt jest wyzwaniem, ponieważ wszyscy ludzie są inni, wyjątkowi i za każdym razem sprostanie ich oczekiwaniom jest ogromnym wyzwaniem.

Moje ulubione kolory to… biel, czerń, kolory ziemi.

Gdybym mogła zaprojektować wnętrze dowolnego pomieszczenia na świecie to byłby to… stworzenie apartamentu na Antarktydzie.

Najbardziej obiecujące współczesne trendy we wnętrzach to… naturalne materiały i kolory.

Wnętrzarskie trendy, które nie przyjęły się w Polsce to… amerykański styl country.

Najtrudniejsze w projektowaniu wnętrz jest… koordynacja wszystkich elementów i sprostanie wszystkim oczekiwaniom. Trudne choć do zrealizowania.

Gdybym nie była projektantem wnętrz byłabym… nie potrafię sobie wyobrazić takiej sytuacji.

Data dodania: 23.09.2015