Kanapa to nie tylko mebel wypoczynkowy, który zapewnia odpowiednie podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku dziennego lub nocnego, ale przede wszystkim akcesorium wzbogacające wnętrze. Dopasowany styl, solidna tapicerka i ergonomiczny kształt to wyróżniki odpowiedniej sofy. Kępno to miasto z wieloma możliwościami wyboru.

Co wpływa na styl sofy? Kępno wybiera najlepsze moduły

Miękkie, starannie ułożone poduszki, kapa w modny wzór, a może ręcznie tkana narzuta? To tylko niektóre z pomysłów na ozdobienie sofy. Kępno korzysta z najnowszych trendów wnętrzarskich i wybiera kanapy, które są jednocześnie modne i ponadczasowe.

Minimalistyczny design i klasyka, która przetrwa zmieniające się mody to kanapy tapicerowane. Szczególnie popularne są tkaniny obiciowe w neutralnych, łatwo dostosowujących się do wnętrza kolorach. Beże w chłodnych lub ciepłych tonacjach, szarości, grafit lub różne odcienie niebieskiego będą świetnym wyborem niemal do każdego wnętrza.

Miłośnicy nieco większej ekstrawagancji w wystroju wnętrz mogą postawić na bardziej zdecydowane barwy – musztardowy, bordo lub morski będą przykuwać wzrok wszystkich gości, wchodzących do salonu.

Sofy z funkcją spania – w jakim pomieszczeniu się sprawdzą?

Szczególnie na niewielkich metrażach, ważna jest maksymalna funkcjonalność mebli i ich kompaktowość, a właśnie takie są sofy z funkcją spania. W dzień można złożyć kanapę i stworzyć przytulny pokój do pracy, bawialnię dla dzieci czy salon, w którym podejmujemy gości. Takie sofy często są również wyposażone w skrzynię na pościel, co pozwala zyskać dodatkowe miejsce do przechowywania, co jest na wagę złota przy małej przestrzeni.

Dodatkowe funkcje sofy. Kępno stawia na nowoczesne rozwiązania

Dodatkowe funkcje, jakie mogą mieć sofy to m.in.:

  • tapicerowanie tyłu mebla – pozwala ono na ustawienie kanapy w dowolnym miejscu pokoju, nie tylko przy ścianie,
  • automatyczny mechanizm składania i rozkładania – dzięki niemu z obsługa kanapy poradzą sobie nawet dzieci czy osoby starsze,
  • specjalne tkaniny tapicerskie, np. z powłoką hydrofobową lub tzw. pet friendly, z której łatwo usunąć plany i sierść domowych pupili,
  • moduły wyposażone w miękką piankę ze sprężyną bonell zarówno w siedzisku, jak i oparciu sofy, co znacznie podnosi ich komfort.

Sofy Kępno – Internetowa Fabryka Mebli robi to najlepiej

Chcesz znaleźć mebel, który spełni wszystkie wymienione wymagania i udogodnienia? Sofy Kępno z Internetowej Fabryki Mebli to oferta dla Ciebie. W asortymencie firmy znajdziesz moduły o różnej liczbie siedzisk z rozmaitymi udogodnieniami. Sprawdź propozycje już dziś i wybierz dokładnie taką kanapę, o jakiej marzysz.

Data dodania: 28.10.2022